Padangos Wanda

Įkurta 1988 m., Wanda Tire pradėjo nuo kamerų gamybos. Po 2 metų, 1990 m., Tianjine gimė Wanda motociklų padangos.

Per daugiau nei 30 metų vystymosi laikotarpį Wanda Tyres kasdien koncentruojasi ir tobulėja kurdama naujas padangų technologijas.
Skirta tiekti kokybiškas padangas visame pasaulyje, Wanda Tires palaipsniui plečiasi ir tampa įtakinga įmone sektoriuje, siūlančia pažangias padangų technologijas.
Wanda motociklų padangos pasižymi turtinga patirtimi, užtikrinančia patikimumą, atsparumą ir saugumą už konkurencingas kainas.

Motociklų padangos Wanda

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Wanda

Naršykite mūsų plačią Wanda modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Motoroleris

Vasarinės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.