Paieška pagal matmenis
Motociklų padangos Mefo-Sport

Motociklų padangos Mefo-Sport

Jis vairavo motorolerius nuo 13 metų ir po metų dalyvavo pirmosiose lenktynėse. Šiandien jis retai dalyvauja varžybose, tačiau išsaugojo savo aistrą sportui: tai yra „MEFO Sport GmbH“ asocijuotasis direktorius Joachim Liebl.

Todėl „MEFO Sport“ tiksliai žino, kad būtent šios detalės skiriasi nuo konkurentų. „MEFO Sport“ yra dėmesinga.

„MEFO Sport“ visada išsiaiškina individualius klientų poreikius ir troškimus ir daro viską, ką gali, kad juos patenkintų. Tai „MEFO Sport“ motyvacija.

Kasdien klientai grąžina „MEFO Sport“ prie jos šaknų - aistros motociklams. Ir tai labai malonus jausmas.

Kadangi geras patarimas yra labai svarbus šiame sporte, „MEFO Sport“ nesiūlo parduotuvės galutiniams vartotojams. „MEFO Sport“ mano, kad esamas perpardavėjų tinklas yra būtinas tiek privatiems klientams, tiek gamintojams ir didmenininkams.

„MEFO Sport“ taip pat turi bendrą tikslą su savo tiekėjais – užtikrinti aukščiausius įmanomus savo produktų kokybės standartus. Kadangi „MEFO Sport“ ir jos gamintojai bėgant metams nenustoja tobulėti, šis siekis paskatino partnerystes, pagrįstas tęstinumu ir pasitikėjimu. „MEFO Sport“ užmezgė ilgalaikius prekybos santykius su tokiomis bendrovėmis kaip „Kenda“, „Heidenau“, „Shinko“, „Acerbis“ arba „No Toil“. Nauji rinkos dalyviai taip pat prisijungė prie „gamintojų šeimos“, kaip antai „Ariete“, „Dirtboy“ ir „Mechanix“.

„MEFO Sport“ naudojasi per daugelį metų sukaupta savo kaip importuotojos ir didmenininkės technine patirtimi ir ekspertinėmis žiniomis, kad savo klientams užtikrintų geriausią kainos ir kokybės santykį. „MEFO Sport“ taiko šį principą kiekvienam savo segmentui.

„MEFO Sport“ dirba ranka rankon su savo klientais ir gamintojais. Geriausias tokio bendradarbiavimo pavyzdys – produktas „Mefo off Road Mousse“, kurį „Mefo Offroad“ sukūrė ir pagamino, kad patenkintų konkrečius klientų poreikius. Bendrovės „Mefo Offroad“ ir „MEFO Sport GmbH“ glaudžiai bendradarbiauja siekdamos optimaliai skatinti pasaulinę prekybą.

Tik taip „MEFO Sport“ gali išsiskirti iš savo konkurentų su šūkiu - „visada tvirtai spauskite pedalus, nes jei stabdysite, pralaimėsite“.

Enduro

Kroso / Trialo lenktynės

LiveChat
Whatsapp Messenger