Paieška pagal matmenis
Motociklų padangos Golden Tyre

Motociklų padangos Golden Tyre

„GoldenTyre“ produktai skirti visų klientų - tiek profesionalų, tiek mėgėjų, poreikiams tenkinti. Nuo 2015 m., kai Marco Caribotti tapo nauju bendrovės savininku, ženkliai pagerėjo visos produktų savybės. Ji sukūrė naują valdymo modelį ir tuo pat metu be išlygų investavo į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą.

Pats Caribotti buvo pilotas ir daugiau kaip 20 metų skyrė talentingų jaunuolių paieškai. Bėgant metams jis tobulino visus „GoldenTyre“ ir „X“ produktus ir taip pakeitė padangų ir putų koncepciją. Produktų kūrimas yra glaudaus visuomenės darbuotojų ir naudotojų bendradarbiavimo įvairiose disciplinose rezultatas. Šie moksliniai tyrimai, plėtra ir keitimasis informacija suteikia galimybę „GoldenTyre“ produktams nuolat tobulėti ir dar labiau atitolinti eksploatacinių savybių ribas.

Padangos platinamos per pasaulinį tinklą, veikiantį daugiau kaip 40 šalių, ir palaikant tvirtus prekybos ryšius su prekiautojais Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Australijoje, Pietų Afrikoje ir Azijoje.

2017 m. „GoldenTyre“ perkėlė savo biurus į Jungtinę Karalystę, naujos registruotosios būstinės patalpas, kad palengvintų tarptautinį vežimą.

Pirmieji du „GoldenTyre Points“ pradėjo veikti 2018 m. (vienas – Jungtinėje Karalystėje, kitas – Italijoje).

Enduro

Vasarinės
LiveChat
Whatsapp Messenger