Padangos Golden Tyre

„GoldenTyre“ produktai skirti visų klientų - tiek profesionalų, tiek mėgėjų, poreikiams tenkinti. Nuo 2015 m., kai Marco Caribotti tapo nauju bendrovės savininku, ženkliai pagerėjo visos produktų savybės. Ji sukūrė naują valdymo modelį ir tuo pat metu be išlygų investavo į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą.

Pats Caribotti buvo pilotas ir daugiau kaip 20 metų skyrė talentingų jaunuolių paieškai. Bėgant metams jis tobulino visus „GoldenTyre“ ir „X“ produktus ir taip pakeitė padangų ir putų koncepciją. Produktų kūrimas yra glaudaus visuomenės darbuotojų ir naudotojų bendradarbiavimo įvairiose disciplinose rezultatas. Šie moksliniai tyrimai, plėtra ir keitimasis informacija suteikia galimybę „GoldenTyre“ produktams nuolat tobulėti ir dar labiau atitolinti eksploatacinių savybių ribas.

Padangos platinamos per pasaulinį tinklą, veikiantį daugiau kaip 40 šalių, ir palaikant tvirtus prekybos ryšius su prekiautojais Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Australijoje, Pietų Afrikoje ir Azijoje.

2017 m. „GoldenTyre“ perkėlė savo biurus į Jungtinę Karalystę, naujos registruotosios būstinės patalpas, kad palengvintų tarptautinį vežimą.

Pirmieji du „GoldenTyre Points“ pradėjo veikti 2018 m. (vienas – Jungtinėje Karalystėje, kitas – Italijoje).

Motociklų padangos Golden Tyre

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Golden Tyre

Naršykite mūsų plačią Golden Tyre modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Enduro

Vasarinės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.