Paieška pagal matmenis
Motociklų padangos Continental

Motociklų padangos Continental

Geriausiai žinomas kaip padangų lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams tiekėjas, vokiečių gamintojas Continental vis labiau įsitvirtina dviračių transporto priemonių segmente. Pavyzdžiui, 2012 metais jas kaip originalią įrangą pasirinko BMW S1000RR 2012.

2013-uosius Vokietijos gamintojas pradėjo nusprendęs pristatyti naują motociklų ir motorolerių padangų gamą iliustracijomis. Gamintojas kreipėsi į aistringą dizainerį Philippe Gurel ir paprašė iliustruoti motociklams skirtų padangų gamą.

Ši iniciatyva rodo gamintojo norą, kad jo padangos dviratėms transporto priemonėms pelnytų pripažinimą.

Perkamiausi profiliai

Kelių / Sportinės

Motoroleris

Enduro

Trail

Varžybos / Lenktynės

Custom

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger