Wanda

Wanda P-375
25X10 R12

Kategorija :
Laisvalaikio / Pasivažinėjimo
3.5/5 (2 atsiliepimai)
Kaina už vienetą
78,19 
Sandėlyje
  • Saugi transakcija
  • Daugiau nei 50 montavimo partnerių
Charakteristikos
Markė
Wanda
Modelis
P-375
Matmenys
25X10 R12 Keisti
Kategorija
Laisvalaikio / Pasivažinėjimo
Klientų atsiliepimai
2 atsiliepimai
Aprašymas

Ultra modernus keturračių padangų modelis su labai agresyviu profiliu, Wanda P-375 skirtas ATV ir šalia esančių ATV transporto priemonėms. Jo plačios, aukštos, atstumtos ir sportiškos padangos drąsiai susijungia su bėgimo juostos viduriu, siekdamos išskirtinio traukos indekso. Užtikrinamas savaiminis valymas. Nepaisant įspūdingos išvaizdos, P-375 yra lengvas; todėl jis yra lankstus visų rūšių paviršiuose: smėlyje, žvyrkeliose, uolose, snyje ar purve. Struktūra, aišku, yra sustiprinta, kad būtų užtikrinta puiki apsauga nuo pradūrimų, smūgių ar įbrėžimų.

DUK: Montavimas

Jums pateikiamos dvi pristatymo galimybės užsakymo metu:

Pristatymas į jūsų pasirinktą adresą: galėsite atnešti savo padangas į vieną iš mūsų partnerių centrų, kad atliktumėte montavimo paslaugą.

Pristatymas į montavimo stotį: partneris susisieks su jumis gavus jūsų užsakymą, kad sutartų dėl susitikimo ir atliktų montavimo paslaugą.

Partnerių tarifai nurodomi užsakymo metu. Taip galėsite pasirinkti patogiausią ir naudingiausią variantą.

Mūsų partneriai
Pristatymo mokesčiai yra nemokami perkant porą padangų ir visada nemokami motociklų padangoms.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsų mokėjimo būdai
Užsakymą galite apmokėti naudodamiesi šiais mokėjimo būdais:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
2 klientų komentarai
3.5 iš 5 žvaigdučių
Kokybė/Kaina
5/5
Stabilumas
5/5
Triukšmas
2/5
Patvarumas
4/5
Pravažumas
5/5
Sukibimas su asfaltu
2.5/5
Atsparumas prakiurimui
4/5
Vibracijos
2/5
Klientų atsiliepimai

Norėdami įvertinti šią prekę, iš pradžių turite atlikti užsakymą. Informuojame, kad svetainėje palikti atsiliepimai yra kontroliuojami. Atsiliepimai yra rūšiuojami tik chronologine tvarka.


Atsiliepimas iš Kerazul
3/5

Sumontuota ant galinės ašies, labai geras sukibimas purve, žolėje, žvyrke. 26–28 mm protektoriaus gylis, standi korpusas. Galbūt trūksta šiek tiek lankstumo, kad būtų patogu priekyje. Pamatysime dėl nusidėvėjimo.

Kelio tipas: Bekelė - Važiavimas: Normalus - Automobilis: 800 Renegade - Nuvažiuoti kilometrai: 100 km
Atsauksme publicēta 2020-03-29 no Kerazul pēc pirkuma pieredzes 2020-02-25 Versta atsiliepimą pateikė Kerazul 2020-03-29, remiantis pirkimo patirtimi 2020-02-25 - Lithuanian: žiūrėti originalą (prancūzų) žiūrėti išverstą versiją (lietuvių)
Ar dar kartą pirktumėte šias padangas ? Taip
Atsiliepimas iš wanren
3/5

Labai guma priekiniams ratus. Be jokio virpėjimo, gerai laikosi kelio ir gerai valdomas. Dabar pamatysime nusidėvėjimą!!!

Kelio tipas: Bekelė - Važiavimas: Sportinis - Automobilis: renegade
Atsauksme publicēta 2015-05-24 no wanren pēc pirkuma pieredzes Netaikoma Versta atsiliepimą pateikė wanren 2015-05-24, remiantis pirkimo patirtimi Netaikoma - Lithuanian: žiūrėti originalą (prancūzų) žiūrėti išverstą versiją (lietuvių)
Ar dar kartą pirktumėte šias padangas ? Taip
Prieiga prie pagalbos

Darbo laikas: Pimadienį - penktadienį 10h-18h

Norite gauti informacijos apie mūsų svetainę arba produktus? Mūsų prekybos komanda jums suteiks informaciją nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 val.

Duomenų apsauga

Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra labai svarbi.

Labai svarbu užtikrinti visos jūsų dalijamos informacijos konfidencialumą ir saugumą.
Kaip vieną iš mūsų pagrindinių prioritetų, mes įgyvendiname griežtas priemones, kad užtikrintume jūsų duomenų apsaugą.
Todėl kviečiame jus susipažinti su mūsų išsamia privatumo politika, kurioje rasite visą informaciją apie jūsų asmens duomenų rinkimą, naudojimą ir apsaugą.

Įsipareigojame gerbti jūsų privatumą ir atsargiai tvarkyti jūsų duomenis.

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.