Paieška pagal matmenis
Automobilių padangos Saferich

Padangos Saferich

„Shandong Fengyuan Tire Manufacturing Co., Ltd.“ yra įsikūrusi Yicheng ekonominės plėtros zonoje, esančioje Zaozhuang, Šandonge. Įmonę kontroliuoja valstybės įmonių grupė „Shandong Energy/Mining Group 81“, o jos produkciją sudaro radialinės pusiau plieninio karkaso padangos, kurias ji gamina pasitelkdama mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą bei parduoda modernizuodama dideles įmones.

2014 m. bendrovė suplanavo 20 000 000 pusiau plieninio karkaso radialinių padangų metinę gamybą, padvigubindama metinę šių produktų produkciją. Po dvejų ar trejų metų bendrovė galės pagaminti 5 000 000 plieninio karkaso padangų per metus ir 20 000 000 pusiau plieninio karkaso padangų, kurios sudarys visą gaminių asortimentą. Jos vadovai ir darbuotojai gali naudotis įvairiais papildomais privalumais ir ištekliais, dėl kurių jų įmonės yra padangų gamybos lyderė šalyje.

Kalbant apie aukščiausios klasės produktus, dėl formavimo mašinų VMI iš Nyderlandų, kabelinio kalandro iš Italijos, Vokietijos TROESTER gamybos linijos, „Donghe“ vulkanizavimo mašinų iš Pietų Korėjos naudojimo pasaulinės klasės pusiau plieno padangų gamybos linija pasiekė aukščiausią pramonės lygį, o taip pat pagerėjo darbuotojų gyvenimo kokybė. Pirmą kartą pasaulyje naudojant nano medžiagas, žemą padangų temperatūrą, vulkanizavimą aukštoje temperatūroje ir kitas pažangias technologijas, galima padidinti padangų atsparumą, lankstumą, šiluminį laidumą, antistatines savybes ir patvarumą. Dėl gaminio eksploatacinių savybių pasiektas antrasis aukščiausios klasės padangų Europoje kvalifikacijų etapas.

Įmonė galėjo į produktų kūrimą ir (arba) gamybą įtraukti modernią tarptautinę technologiją kartu su mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros centru, vadovaujamu labai pažangios techniniu požiūriu profesionalų grupės ir turinčiu 3 000 kvadratinių metrų ploto laboratoriją, lazerinį interferometrą SDS iš Vokietijos, bandymų mašinas (Aerfamenni) iš Vokietijos ir JAV , leidžiančias taikyti reologijos ir kitus pažangius tarptautinius mokslinių tyrimų metodus, taip pat kitą eksperimentinę įrangą, suteikiančią galimybę atlikti mokslinius tyrimus ir kurti aukštos klasės, aplinkai draugiškas, saugias, patvarias, neslidžias, atsparias, pasižyminčias mažu riedėjimo triukšmu 6 HP ir UHP serijų padangas, taip pat SUV ir žiemines padangas (400 specifikacijų).

Visureigiams / SUV

Vasarinės
LiveChat
Whatsapp Messenger