Paieška pagal matmenis
Automobilių padangos Petlas

Padangos Petlas

1976 metais įkurtas Petlas yra pirmasis gamintojas iš Turkijos, gaminantis padangas karinėms ir aeronautikos transporto priemonėms. Taip pat Petlas gamina padangas daugumai sausumos transporto priemonių. Pasinaudodamas specialistų pripažinta patirtimi, Petlas siūlo patikimas ir itin atsparias padangas. Prekės ženklas yra sertifikuotas pagal tarptautinį kokybės standartą ISO 9001. Prekės ženklas taiko vadinamąją « Total Quality Management » politiką, kur svarbiausią vietą užima kokybė tiek produktų gamybos, tiek darbuotojų ar verslo partnerių srityje.

Perkamiausi profiliai

Lengviesiems automobiliams

Visureigiams / SUV

Žieminės

Furgonams

4 sezonams

Petlas technologija

FST (Smulkiosios Silicio Technologijos)

FST (Smulkiosios Silicio Technologijos)
FST technologija, kuri sudaro slidinėjimo juostos silicą, suteikia puikų sukibimą su keliu visomis sąlygomis. Ji taip pat leidžia reikšmingai sumažinti riedėjimo pasipriešinimą, dėl ko mažėja degalų sąnaudos.
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
AD TYRES (Padangulyderis.lt) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisPadangulyderis.lt. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
LiveChat
Whatsapp Messenger