Padangos Paxaro

„Paxaro“ kuria ir gamina aukštos kokybės keleivinių automobilių, furgonų ir SUV padangas. „Paxaro“ - patikimumo ir aukštos kokybės garantas. Padangos gaminamos Vokietijos bendrovės „Continental“ gamyklose, o „Handlopex S.A.“ yra atsakinga už platinimą Europoje. 2014 m. „Continental Group“ gamyklose pradėtos gaminti vasarinės padangos „Paxaro“.
2015 m. „Paxaro“ pradėjo naudoti naują žieminių padangų protektorių asortimentą, skirtą lengviesiems automobiliams.
2016 m. „Paxaro“ pasiūlą sudaro vasarinės ir žieminės padangos visoms transporto priemonėms. Roman Baran yra Lenkijos pilotas - pakrančių lenktynių čempionas ir vicečempionas (GSMP), kurį jau daugelį metų remia „Paxaro“.

Automobilių padangos Paxaro

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Paxaro

Naršykite mūsų plačią Paxaro modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

4x4 / SUV

Furgonai

Vasarinės
Žieminės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.