Padangos Onyx

ONYX padangas gamina vienas iš sparčiausiai augančių Kinijos gamintojų. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia gaminti nepriekaištingos kokybės padangas už labai konkurencingą kainą. ONYX prekės ženklo padangos yra skirtos lengviesiems, komerciniams ir 4x4 automobiliams.

Padangos užtikrina didelį vairavimo komfortą ir automobilio stabilumą. Gera padangos konstrukcija ir šiuolaikinis dizainas užtikrina optimalią vairavimo patirtį.

Automobilių padangos Onyx

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Onyx

Naršykite mūsų plačią Onyx modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

4x4 / SUV

Furgonai

Vasarinės
Žieminės
4 sezonams
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.