Padangos Keter

„Qingdao Keter Tyre Co., Ltd.“ yra įsikūrusi Kingdao, Šandongo provincijoje, kur yra didžiausia padangų gamybos bazė Kinijoje, ir specializuojasi įvairių Kinijos padangų modelių eksporto srityje. „Keter“ yra jauna ir dinamiška įmonė, įsteigta 2009 m. spalio mėn. Metinė „Keter“ pardavimų apimtis kasmet labai sparčiai augo ir 2014 m. pasiekė 50 mln. JAV dolerių.

„Keter“ pristato du prekių ženklus: KETER ir INTERTRAC, kurie apima visus padangų tipus - TBR, PGR ir vidurines OTR, taip pat „Port“, „Forklift“, „Skid steer“ ir kitas padangas. Visi „Keter“ produktai turi sertifikatus: ISO9001, ISO/TS16949, CCC, E-mark, DOT, GSO/GCC, SONCAP, INMETRO ir NOM.
Prekių ženklo KETER produktai eksportuojami į daugiau kaip 110 šalių ir turi išskirtinių atstovų tinklą 40 šalių.

Automobilių padangos Keter

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Keter

Naršykite mūsų plačią Keter modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

4x4 / SUV

Vasarinės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.