Paieška pagal matmenis
Automobilių padangos Headway

Padangos Headway

„Headway Technology Group“ yra diversifikuota įmonė Dongying (Šandongo provincija, Kinija). Ji gamina įvairių rūšių padangas, įskaitant PGR padangas, TBR padangas, diagonalines OTR padangas, taip pat diagonalines sunkvežimių ir autobusų padangas. Neseniai buvo išplėstas produktų ir paslaugų asortimentas, įskaitant lydinio ratlankių ir ličio akumuliatorių gamybą, nekilnojamąjį turtą ir kitus produktus, daugiausia dėmesio skiriant sunkvežimių ir automobilių padangų gamybai.

Bendradarbiaudama su pagrindiniais šalies universitetais, bendrovė gali prisitaikyti prie naujų technologijų kūrimo, junginių gerinimo ir tendencijų raidos visoje Kinijos padangų pramonėje. Grupei priklauso šie sertifikatai: ISO9001, TS16949, GB/T24001, GB/T28001, 3C, DOT, ECE, REACH, LABEL, INMETRO, GCC ir SONCAP.

Dėl griežtos kokybės ir gamybos valdymo „Headway Group“ užmezgė strateginę partnerystę su stambiais sunkvežimių gamintojais, pavyzdžiui, „Sinotruck“. Šiuo metu bendrovės metinis pajėgumas yra 12 mln. PGR padangų vienetų ir 1,2 mln. TBR padangų vienetų. Iki 2015 m. pabaigos grupė padidins šį skaičių iki 30 mln. PGR padangų vienetų ir 3 mln. TBR padangų.

„Headway“ siekia įvairinti savo plėtrą ir sutelkti dėmesį į pelningą verslo modelį ateities augimo strategijai įgyvendinti. Atsižvelgdama į rinkos lūkesčius ir teikdama vartotojams aukštos kokybės produktus, grupė siekia sukurti pridėtinę vertę pasaulio ekonomikai ir įgyti tarptautinės klasės įmonės reputaciją.

Perkamiausi profiliai

Lengviesiems automobiliams

Vasarinės
Žieminės
4 sezonams
LiveChat
Whatsapp Messenger