Padangos Event

2005 įsikūręs Events B.V. yra jaunas gamintojas iš Kinijos, pamažu įsiliejęs į padangų lengviesiems ir transportiniams automobiliams rinką. Naudodamas geriausias žaliavas ir pažangius gamybos procesus, Events B.V. gali pasiūlyti puikią gamą už konkurencingą kainą.

Šiandien pagrindinis gamintojo tikslas yra plėsti gaminių asortimentą, kad kuo daugiau klientų galėtų naudotis Event padangomis. Mokslinių tyrimų ir plėtros departamentas leidžia Events BV numatyti sparčiai didėjančios padangų rinkos poreikius.

Automobilių padangos Event

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Event

Naršykite mūsų plačią Event modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Furgonai

Vasarinės
4 sezonams
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.