Padangos Duraturn

„Duraturn“ manija - būti daugiau nei tik patikimu, daugiau nei tik geros kokybės padangų gamintoju. „Duraturn“ aistra ir įsipareigojimas gaminti neeilines padangas už bet kokią kainą.

„Duraturn“ padangos ypatingoms transporto priemonėms, lengviesiems sunkvežimiams ir specialioms priekaboms gaminamos bendrovės „YC Rubber Company“ ir platinamos Jungtinėse Valstijose bendrovės „YC Rubber Co. (North America) LCC“, įsikūrusios Pasadenoje, Kalifornijoje. „YC Rubber“ gaminamos „Duraturn“ padangos sunkvežimiams yra platinamos Šiaurės Amerikoje išimtinai „YC Rubber, CMA, LLC“, esančios Monrovijoje, Kalifornijoje.

„Duraturn“ padangos gaminamos pažangiausiose specializuotose gamyklose iš pačios aukščiausios kokybės medžiagų pagal griežčiausius gamybos standartus. Dėl to „Duraturn“ padangoms yra suteikiama pati išsamiausia garantija šioje pramonės šakoje.

Automobilių padangos Duraturn

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Duraturn

Naršykite mūsų plačią Duraturn modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

4x4 / SUV

Furgonai

Vasarinės
Žieminės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.