Padangos Comforser

„Comar Tyre & Wheel Inc.“, įsikūrusi Vankuveryje, Kanadoje, yra viena iš svarbiausių padangų gamintojų. Ji tiekia aukštos kokybės padangas už konkurencingą kainą Kanados rinkoje. „Comar Tyre & Wheel“ turi išimtinę teisę prekiauti „Comforser“ ir „Ginell“ prekių ženklais ir su jais užėmė visą Kanados rinką.

„Comforser Tire“ paradavimai sudaro 6 milijonus traukinių padangų specialioms transporto priemonėms ir 3 milijonai traukinių padangų sunkvežimiams per metus. „Comforser“ produktai turi sertifikatus: ISO, ST 16949, CCC (Compulsory Products Certification), europietišką sertifikatą ECE, sertifikatą US DOT ir Persijos įlankos šalių sertifikatą GCC/GSO. Padangos specialioms transporto priemonėms parduodamos Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietryčių Azijoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir kt.

Be to, bendrovei priklauso keletas populiarių OEM prekių ženklų - ARTUM, RBP, XF, V-NETIK, BORISTAR ir kiti.

Automobilių padangos Comforser

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Comforser

Naršykite mūsų plačią Comforser modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Furgonai

Vasarinės
Žieminės
Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.