Padangos Ceat

Padangos CEAT gaminamos Indijoje nuo 1958 metų. Prekės ženklas savo klientams siūlo platų padangų, pritaikytų įvairioms transporto priemonėms, asortimentą. Patvarumas ir patikimumas yra svarbios padangų CEAT savybės.

Nuo savo veiklos pradžios CEAT įsipareigojo savo klientams visais atvejais užtikrinti optimalų saugumą. Kiekvienais metais įmonės gamyklose pagaminama daugiau nei 6 milijonai padangų.

Automobilių padangos Ceat

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Ceat

Naršykite mūsų plačią Ceat modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

4x4 / SUV

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.