Paieška pagal matmenis
Automobilių padangos BKT

Padangos BKT

„Balkrishna Industries Limited“, kurios pagrindinė buveinė yra Mumbajuje, Indijoje, yra lyderė bekelės padangų gamybos rinkoje.

Nuo bendrovės įsteigimo 1987 m. BKT sėkmingai vykdo veiklą specialiuose sektoriuose - padangos žemės ūkio transporto priemonėms, statybos, žemės kasimo ir pramoniniams įrenginiams, kranams ir kasybos įrangai, taip pat dviračių ir sodo įrangos padangos. BKT tapo pasauline bekelės padangų lydere, kurios dalis rinkoje sudaro 6 %, pardavimai sudarė 850 milijonų JAV dolerių, lydimi 30 % augimo per paskutinius penkis metus.
Šiuo metu BKT turi keturis filialus Europoje ir Šiaurės Amerikoje, kurie padeda pagrindinei būstinei organizuoti pardavimus ir įgyvendinti rinkodarą: „BKT Europe S.r.l.“ Seregno, Italijoje, „BKT tires USA Inc.“ Akron, Ohajuje, „BKT tires Canada Inc.“ Toronte, ir „BKT Tires, Inc.“ Brentwood, Tenesio valstijoje. BKT parduoda savo produkciją per nacionalinių platintojų tinklą 130 šalyse visame pasaulyje. Penkiose itin moderniose gamybos vietose, esančiose Aurangabad, Bhiwadi, Chopanki, Dombivali ir Bhuj, įdarbinti daugiau nei 7 000 darbuotojų. Būdama labai konkurencingoje padangų rinkoje BKT remia ir palaiko savo klientus įgyvendindama veiklos augimą. BKT visada pasiruošusi pasiūlyti naujus kokybės sprendimus, kurie gali patenkinti pačius reikliausius naudotojų poreikius visose veiklos srityse. BKT mano, kad nuolatinis ir besitęsiantis investavimas į technologijų plėtras yra raktas į geras ir efektyviai tarnaujančias padangas.

Kalbant apie pilietinę ir socialinę atsakomybę, BKT įgyvendino pačias griežčiausias priemones dėl aplinkos apsaugos. Nereikia net sakyti, kad BKT labai vertina savo darbuotojus, kurie kiekvieną dieną atsidavę dirba siekdami įmonės tikslų.

BKT siekia įsitvirtinti kaip lyderė pasaulinėje bekelės padangų rinkoje, ypač specialiuose sektoriuose, t. y. padangos žemės ūkio transporto priemonėms, statybos, žemės kasimo ir pramoniniams įrenginiams, kranams ir kasybos įrangai, taip pat dviračių ir sodo įrangos padangos.

Furgonams

LiveChat
Whatsapp Messenger