Paieška pagal matmenis
Automobilių padangos Alliance

Padangos Alliance

ATG K.K. yra patronuojamoji įmonė, visiškai pavaldi „The Yokohama Rubber Co. Ltd.“ (Japonija). ATG K.K yra įsikūrusi Japonijoje ir turi filialus strategiškai svarbiose vietose visame pasaulyje. ATG K.K ir jos filialai bendrai vadinami „Alliance Tire Group“ (ATG).

ATG yra viena iš pasaulinių lyderių bekelės padangų srityje. Jai priklauso trys pasaulinės reikšmės prekių ženklai: „Alliance“, „Galaxy“ ir „Primex“. Šie ženklai yra gerai žinomi OHT (Off Highway Tire = bekelės padangos) rinkos dalyje daugelyje pasaulio vietų ir palaipsniui buvo sutelktos po ATG vėliava.

Originalių atsarginių dalių rinkoje jie yra žinomi kaip padangų, skirtų specifiniam naudojimui, prekių ženklai. ATG siūlo sprendimus įvairiausioms reikmėms - nuo laukų iki kasyklų per gamyklas ir miškus.

ATG atstovybės veikia daugiau nei 120 šalių 6 žemynuose, o jos pasaulinė apyvarta 2018 m. buvo daugiau nei 630 milijonų dolerių.

ATG turi 3 gamyklas: vieną Haderoje, Izraelyje, („ATI“) ir dvi Indijoje („ATC“) - Tirunelveli (Tamil Nadu) ir Dahej (Gujarat). Visiems ATG produktams taikomi griežtos kokybės standartai.

ATG priklauso MTP (moksliniai tyrimai ir plėtra) centrai Izraelyje, Šiaurės Amerikoje ir Indijoje. Dėl strateginės savo centrų lokalizacijos ATG gali suprasti žemės ūkio specialistų, verslininkų ir kitų jos produktų naudotojų poreikius kiekvienoje pasaulio dalyje, o tai sustiprina jos tikslą - visada pasiūlyti sprendimus, atitinkančius atskirus specifinius poreikius. Kaip tik dėl to ATG prekių ženklai tapo mėgstami įrangos tiekėjų visame pasaulyje.

Lengviesiems automobiliams

Vasarinės
LiveChat
Whatsapp Messenger