Padangos Accelera

EP Tyres padangų markė priklauso Elangperdana Tyre Industry grupei, kuri pirmąsias padangas pradėjo gaminti 1996 metais. Vykęs EP Tyres padangų dizainas ir naudojamos pažangiausios technologijos padėjo padangoms stipriai įsitvirtinti rinkoje.

Patikimumas, kūrybiškumas, naujovės ir pagarba klientui yra grupės puoselėjamos vertybės, kurios skatina nuolat gerinti gaminius. Visoms EP tyres padangoms suteikti saugumo ir kokybės standartų atitikties sertifikatai ECE, DOT, In Metro, SASO, GCC.

Automobilių padangos Accelera

Perkamiausi profiliai

Visi profiliai Accelera

Naršykite mūsų plačią Accelera modelių gamą ir raskite tai, kas idealiai atitinka jūsų poreikius. Mėgaukitės geriausiomis kainomis visame mūsų pasirinkime!

Tęskite naršymą nesutikdami >
Apie slapukus ir kitus sekiklius
Padangulyderis.lt (AD TYRES) ir jos partneriai (Google, Hotjar, Microsoft) naudoja prisijungimo žymeklius (slapukus) ir kitus sekiklius (webstorage), kad būtų užtikrintas tinkamas svetainės veikimas, palengvintas jūsų naršymas, atliekami statistiniai matavimai ir personalizuotos reklamos kampanijos. Jūsų įrenginyje saugomuose slapukuose ir kituose sekikliuose gali būti asmens duomenų. Be jūsų laisvo ir aiškaus sutikimo nededame jokių slapukų ar kitų sekiklių, išskyrus tuos, kurie yra būtini svetainės veikimui. Saugome jūsų pasirinkimą 6 mėnesius. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu per slapukų ir kitų sekiklių puslapį. Galite pasirinkti toliau naršyti nesutikdami naudoti slapukus ar kitus sekiklius. Atsisakymas nekliudo naudotis paslaugomisAD TYRES. Daugiau informacijos prašome ieškoti slapukų ir ir kitų sekiklių puslapyje.
Personalizuoti slapukus
LiveChat
Įvyko klaida, prašome pabandyti iš naujo arba pranešti mums, jei problema neišsisprendžia.